خدمات ما

مشاوره و صدور خدمات بیمه ای - نمایندگی بیمه ایران - رمضانی

بیمه های اتومبیل

خسارت‌هایی که در اثر حوادث اتومبیل متوجه اشخاص ثالث می‌شود به موجب بیمه نامه شخص ثالث مورد تامین قرار می‌گیرد. بیمه شخص ثالث جنبه اجباری دارد و تابع قانون و مقررات خاص خود می‌باشد. nبنابراین این گروه بیمه را می‌توان به دو بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث و سرنشین تقسیم کرد.

بیمه های آتش سوزی

در بیمه آتش‌سوزی، خسارت‌های مالی مورد تأمین قرار می‌گیرند نه خسارت‌های جانی و بدنی. لذا، درصورتیکه صدمه‌ای به افراد برسد، معمولاً این بیمه آنرا پوشش نمی‌دهد.

بیمه اشخاص

شرکتهای‌ بیمه‌ با ارائه‌ طرحهای‌ متفاوت‌ و ابتکاری‌ متناسب‌ با نیازهای ‌جوامع‌ انسانی‌ درپی‌ تأمین‌ و تسهیل‌ این‌ غریزه‌ ثبات‌ مالی‌ و اقتصادی‌ برآمدند تا در زمان‌ بروز حادثه‌ ناگوار، شیرازه ‌اقتصاد خانواده‌ ها از هم‌ نپاشد و افراد وابسته‌ به‌ شخص‌ متوفی‌ و یا حادثه‌ دیده‌ بتوانند از مزایای‌ این‌ تأمین‌ اقتصادی‌ بهره‌مند شوند .

بیمه های مهندسی

بیمه با ایجاد امنیت خاطر و آرامش روحی ، نگرانی ناشی از حوادث ناگهانی و پیش بینی نشده را در اذهان کمرنگ کرده و از این طریق به روان شدن چرخه کار و زندگی کمک می نماید . بدون پشتوانه و حمایت پوششهای بیمه ای ، فعالیت بخشهای مختلف اقتصادی نیز همراه با بیم و عدم اطمینان خواهد بود.

بیمه های مسئولیت

ا توجه به مسئولیتهای بیشماری که هریک از ما در قبال سایر افراد جامعه داریم می توان تعداد بسیار متنوعی از بیمه های مسئولیت را برشمرد اما با توجه به میزان استقبال مردم از انواع نسبتا محدود این نوع بیمه و عدم آشنایی با گونه های دیگر آن شرکتهای بیمه نیز بطور معمول تعداد اندکی از این پوششها را به مردم می فروشند.

طرح های نوین بیمه

شرکت بیمه ایران با توجه به نیاز های بیشمار و روز افزون مشتریان خود براین شد تا با ارائه طرح ها و خدمات نوین بیمه ای این نیازهای جدید و متنوع بوجود آمده بیمه ای را پوشش دهد.n

بیمه های کشتی، هواپیما و حمل کالا

بیمه حمل و نقل کالا یکی از متدهایی است که صاحبان بنگاه های تجاری و تجار به منظور سهولت و گسترش مبادلات تجاری از آن بهره می جویند. این بیمه برخوردار از حمایت قانون بیمه، قانون تجارت، آیین نامه های شورای عالی بیمه و عرف جهانی می باشد و متعهد به ایفای نقش مؤثر خود در مبادلات تجاری است.

بیمه اتکایی

بيمه اتکايي نوعي بيمه است. در اين نوع بيمه، شرکت بيمه که خود بيمه‌گر بيمه‌نامه‌هاي مختلفي مي‌باشد، ‌خود را در مقابل خسارات احتمالي که بيمه‌‌نامه‌ها دچار آن مي‌شوند،‌ نزد شرکت بيمه ديگري بيمه مي‌نمايد. اساساً قراردادهاي اتکايي با قراردادهاي سايررشته‌هاي بيمه متفاوت است .

درباره ما

این سایت متعلق به نمایندگی بیمه ایران کد ۳۰۵۰۴ – محمدرضا رمضانی کارشناس ارشد بیمه می باشد. بر اساس مفاد آیین نامه نمایندگی و به موجب قرارداد ۱۴۵/۵/۸۹از سال ۱۳۸۵ موفق به اخذ مجوز نمایندگی بیمه ایران در سبزوار گردیده و بیمه گزاران را در سر تا سر کشور عزیزمان تحت پوشش خدمات بیمه ای قرار داده است,و توانسته در مدت کوتاهی بیمه گذاران بزرگی از جمله نظام مهندسی ,نظام پزشکی ,آموزش و پرورش…. را جذب شرکت سهامی بیمه ایران نماید. در این نمایندگی مشاوره و صدور کلیه خدمات بیمه ای از جمله :اتومبیل ,عمر , حوادث , مسئولیت , مهندسی , آتش سوزی و…… انجام می گیرد. سبزوار -میدان حکیم سبزواری (باغ ملی) نمایندگی بیمه ایران (رمضانی) ۴۴۲۲۹۹۹۰ و۴۴۲۲۳۳۱۴ -۰۵۱ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن تخصصی خدمات “مان” ارتباط برقرار کنید . ۰۵۱-۴۴۲۴۶۰۰۴

کارشناسان ما

با کارشناسان بیمه ای ما به صورت مستقیم درتماس باشید
رضا رمضانی
کارشناسی ارشد مدیریت بیمه مدیریت دفتر
مجتبی صالحی
کارشناسی ارشد مدیریت مالی - مسئول صدور بیمه های زندگی - 05144246004
محمد کلاته
کارشناس صدور بیمه های اتومبیل 44223314 051
مصطفی کلاته
کارشناس درمان و اتومبیل - 05144229990
میلاد آتیه دوست
کارشناس بیمه های زندگی 44246004 051
خانم یحیی آبادی
کارشناس صدور بیمه آتش سوزی و مسئولیت 44229990 051

هر ایرانی حداقل یک بیمه نامه ایران

تازه ترین اخبار